En Modern Mutfak Modelleri İçin Yeni Fikirler
En Modern Mutfak Modelleri İçin Yeni Fikirler

En Modern Mutfak Modelleri İçin Yeni Fikirler

Birçok insan için mutfak evin en çok vakit geçirilen odalarından biridir, belki oturma odasından bile daha fazla… Bu sebeple rahat ve şık bir mutfağa sahip olmak, bir evi yuvaya çevirme konusundaki en büyük etkenlerden biridir. Sonuçta kim hem göze hoş gelen hem de kullanışlı ve ferah bir mutfağa sahip olmak istemez ki?

İşte bu sebeple burada sizin için 15 adet mutfak tasarım önerisi listeledik.

 

Çağdaş Çizgiler

Güzelliğin somut bir değer olduğu bir mutfak hayal edin. Ada detaylı bir mutfak tasarımı size geniş bir kullanım alanı, konfor ve şıklık sağlayacaktır. Sade çizgilerle bir kontrast yaratmak ise modern ve çağdaş ve görünüme kavuşmanıza imkan tanır.

Böylesi bir mutfakta dolaplarda alüminyum kulp, led aydınlatma ve ipek mat dış yüzey kullanmak ise şiddetle önerimizdir.

Borpanel’in Önerisi: PETROS

petros

Klasik Dokunuşlar

Bir mutfakta mekânın duygusu ancak renkler, formlar ve malzemelerle görünür kılınabilir. Klasik çizgileri lake boya ile harmanlamak mutfağınıza oldukça Retro bir görünüm katacaktır. Ancak elbette böyle bir mutfakta işlevselliği de bir kenara bırakmayıp boy dolaplar kullanmalı, mutfağınızı rahatlatarak depolama alanınızı genişletmelisiniz.

Borpanel’in Önerisi: ESTELLA

estella

Minimal Tasarımlar ve Alan Tasarrufu

Mutfak için sahip olduğunuz alan küçük de olsa, doğru bir planlama ile alanınızı kullanışlı ve olduğundan daha büyük bir hale getirebilirsiniz. Küçük bir alanda lake yüzeye sahip, minimal ve modern bir tasarım kullanmak, evinize yepyeni bir hava katacaktır.

Borpanel’in Önerisi: GILES

giles

Kaplama ve Akrilik Malzemeler

Kaplama ve akrilik malzemelerin birleşimiyle, farklı kapak modelleri ve renk çeşitleriyle birlikte kullanıldığında, oldukça kullanışlı ve ferah bir yaşam alanı oluşturabilir. Böylesi bir mutfak hem modern hem de rüstik stile sahip evlere uyum sağlayacaktır.

Borpanel’in Önerisi: BERTUS

bertus

Fonksiyonel ve Zarif

Hem göze hoş gelmesi hem de fonksiyonellikten ödün vermemesi, bir mutfak tasarımında ulaşılmaya çalışılan yegane zirvedir. Bu sebeple bir mutfağı farklı farklı renk ve kaplama seçenekleriyle donatırken ya da led aydınlatmalar ve alüminyum kulplarla kuşatırken kullanışlı olmasını unutmamak gerek.

Borpanel’in Önerisi: ANITA

anita

Üretim Alanlarımızı Gezelim
Borpanel olarak sitemizin güvenli ve sizin için daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için lütfen burayı okuyunuz.