Hakkımızda
BORPANEL

Hakkımızda

1984'te kurulan Borsan Grup bünyesine 2006 yılında katılan Borpanel,  yurt içine ve yurt dışında 30'u aşkın ülkeye kapı, mutfak, banyo ve özel tasarım ahşap proje ürünleri üretmektedir.

Borpanel doğaya ve insana olan saygısı ve yaşam kalitesini arttırmaya olan inancı ile ürünlerinde kalite ve estetiği ön planda tutarak, % 100 E1 sınıf ve FSC belgeli  ürünler kullanarak projelere yönelik üst düzey kaliteli özel ahşap ürünler üretmektedir.

Borpanel 16000 m2 kapalı alan tesisinde masif ahşap panel, masif ve kaplamalı iç kapılar, konut, otel, hastane, iş merkzeleri vb. prestijli projelere özel çözümlenmiş mobilyaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Kapı, mutfak, banyo ve kapı modellerini müşterilerinin beğenisine sunan Borpanel tasarım ekibi, sürekli de­ğişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek dünyadaki trendleri ve son teknolojik gelişmeleri izlemekte, her yıl özgün modelleri inşaat sektörüne kazandırmaktadır.

Sürekli değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmek için üretim teknolojilerini güncel olarak takip eden

firmamız;

• Mobilya üretim hattı,

• Kaplama ve membran üretim hattı,

• Profil üretim hattı,

• Kapı kanat ve mobilya üretim hattı,

• Boya-cila uygulama hattı,

• Kapı ve mobilya montaj ve paketleme hattı,

• Yardımcı atölyeler hattı,

Firmamız malzeme, mamul ve yarı mamul depolarına sahiptir. Yüksek teknoloji ürünü makinelerde, ileri uygu­lama yöntemleri ile dünya standartlarında üretim yapıl­maktadır. Hammadde ve aksesuar seçiminde oldukça hassas davranan Borpanel, ülkemizde ve dünyada alanı ile ilgili en iyi firmalarla iş birliği yapmakta ve kendi tasa­rımları için özgün üretimler yaptırmaktadır.

Ahşap esaslı tüm ham maddeler Avrupa standartlarına ve E1 normlarına uygundur ve insan sağlığına zararlı değildir. Toplam 16.000 metrekare kapalı alana sahip olan BORPANEL'de yurt genelinde gerçekleşen satışların yanı sıra, 30’u aşkın ülkeye de ihracat yapılmaktadır.

Çevreye ve insana saygı anlayışıyla üretimini gerçekleştiren Borpanel, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak %100 müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir. Bu yolda bizimle yürüyen tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyor, satış ağımızı günden güne genişleterek ülkemizi gururla temsil etmenin sevincini paylaşıyoruz.

Hakkımızda
Üretim Alanlarımızı Gezelim
Borpanel olarak sitemizin güvenli ve sizin için daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için lütfen burayı okuyunuz.