En Modern Kapı Modelleri İçin Yeni Fikirler
En Modern Kapı Modelleri İçin Yeni Fikirler

En Modern Kapı Modelleri İçin Yeni Fikirler

Kapı, bir odanın tasarımını etkileyen en önemli unsurdur. Evinizdeki odalar için seçeceğiniz kapıların hem evinizdeki eşyaların genel tarzıyla uyumlu olması, hem de sonrasında eşyaların yerini ya da rengini değiştirdiğinizde sırıtmaması gerekir. Bu sebeple evinizi ne kadar güzel dizayn ederseniz edin, kapı faktörü, bir tasarımı bozan ya da şahlandıran unsur olarak kalacaktır.

İşte bu yüzden sizin için 5 adet modern kapı tasarımlarını listeledik.

Kahve Tonları

Klasik çizgilere ve ceviz sütlü kahve kaplama ile kaplanmış bir kapı, evinize hem modern hem klasik bir görünüm katacaktır. Sütlü kahve tonları ile yumuşak renkleri de evinize katmış olacaksınız.

Borpanel’in Önerisi: CUBIC

cubic

Klasikten Şaşmayın!

Klasik bir görünüme sahip, beyaz lake rengi ve üzerinde geometrik şekiller barındıran bir kapı, hem evinizde sade bir hava esmesine yardımcı olacak, hem de eşyalarınızla renk uyumu yakalamanız kolaylaşacaktır.

Borpanel’in Önerisi: VALERIA

valeria

Sürgülü Kapılar ve Alan Tasarrufu

Dış yüzeyinde teak kaplama ve farklı malzemeleri bir araya getirerek tasarlanmış sürgülü bir kapı, size hem alan tasarrufu sağlayacak hem de evinizde modern bir havanın esmesine sebep olacaktır.

Borpanel’in Önerisi: MIST SÜRGÜLÜ

mist

Ferah Çizgiler

Sade bir kapı modelinin üstüne zarafetle atılmış birkaç çizgi bile şık bir görünüm sağlayabilir. Düz kasa pervaz birleşimi ve tasarım çizgilerinde CNC kullanılmış bir kapı, yaşam alanınızı oldukça ferahlatacaktır.

Borpanel’in Önerisi: BASTE

baste

Camlı Kapılar ve Zarafet

Beyaz lake, çıta çerçeve ve CNC kesim çizgilerle oluşturulmuş cam detayına sahip bir kapı, hangi renk olursa olsun evinize zarif bir dokunuş sağlayacaktır.

Borpanel’in Önerisi: AGNES

agnes

 

Üretim Alanlarımızı Gezelim
Borpanel olarak sitemizin güvenli ve sizin için daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için lütfen burayı okuyunuz.