En Modern Banyo Modelleri İçin Yeni Fikirler
En Modern Banyo Modelleri İçin Yeni Fikirler

En Modern Banyo Modelleri İçin Yeni Fikirler

Banyo, bir insanın evinde en rahat ve en güvende hissetmesi gereken mekânların şüphesiz en başında gelir. Tasarımsal açıdan ince düşünülmüş, kullanışlı ve ferah bir banyo, insanın yaşam alanını bir konfor alanına dönüştürerek değer katar.

İşte bu sebeple sizin için burada 5 adet banyo fikri listeledik.

 

Yalın Çizgiler

Sade bir tasarımın olmazsa olmazı yalın çizgilere ve hatlara sahip olmasıdır. Bu, banyonuzun çok daha modern ve çağdaş görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra banyonun ergonomik bir yapıya ve renk çeşitliliğine sahip olması da ferahlatıcı bir özelliktir.

Borpanel’in Önerisi: OPAL

opal

Fonksiyonel ve Kullanışlı

Banyolar genellikle evin en geniş kısımları olmadığından, bir banyo tasarımında mekânı oldukça tasarruflu kullanmak, iyi bir banyo tasarımının olmazsa olmazlarındandır. Size ve yaşam alanınıza göre tasarlanmış, rengini sizin seçtiğiniz ve her şeyin yerini sizin belirlediğiniz bir banyoda çok daha rahat edeceksiniz.

Borpanel’in Önerisi: RODAS

rodas

Modern ve Sade

Hem modern hem sade bir tasarıma sahip bir banyo, yalın tasarımı sayesinde banyonuzda huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede güvende hissedeceğiniz bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Borpanel’in Önerisi: ANICA

anica

Kulplu Banyo Dolapları

Şık şekilde hazırlanmış bir banyo tasarımındaki dolaplara ve pencerelere kulp detayları eklemek, hem tasarımın şıklığına son noktayı koyacak hem de banyonun kullanışlılığını arttıracaktır.

Borpanel’in Önerisi: TORRE

torre

Derin Bir Atmosfer

Lakenin gri tonu, sade ve şık bir şekilde tasarlanmış bir banyoya oldukça derin bir atmosfer katacaktır. Modern tasarımlarda da en çok tercih edilen renklerden biri olan gri, evinize çağdaş bir hava katar.

Borpanel’in Önerisi: GARNET

garnet

Üretim Alanlarımızı Gezelim
Borpanel olarak sitemizin güvenli ve sizin için daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için lütfen burayı okuyunuz.